Kalendar natjecanja za 2016. godinu

Datum

Mjesto

Vrsta i naziv natjecanja

ITF, WACTO, WTF

 

Siječanj

 

22.-24.01

Riva Del Garda, ITA

MT

Presidental ITF Kup

TAEKWON-DO ITF

23.-24.01.

Zagreb

TS

Voditeljski / trenerski / ispitivački licenčni seminar

TAEKWON-DO

 

Veljača

03.-07.02.

Budapest, HUN

EC

Open European Championship

ITF TAEKWON-DO

27.02.

Bačka Topola, SRB

MT

11. SERBIA ITF OPEN

ITF TAEKWON-DO

 

Ožujak

 

12.03.

Prnjavor, BiH

MT

PRNJAVOR OPEN 2016

TAEKWON-DO ITF

19.03.

Nitra,CZE

MT

10. NITRA KUP

TAEKWON-DO ITF

26.03.

HP

CROATIAN CHAMPIONSHIP

PRVENSTVO

 

Travanj

 

02.04.

Crikvenica

MT

1. Jadran ITF kup

TAEKWON-DO ITF

11.-17.04.

Thessaloniki, GRE

EC

EUROPEAN ITF CHAMP.

ITF TAEKWON-DO

28.04.

Tampere, FIN

EC

EUROPEAN AETF CHAMP.

ITF TAEKWON-DO

 

Svibanj

 

01.05.

Zalaegerszeg, HUN

SP

WORLD COMBAT TKD

WACTO

14.05.

Hatvan, HUN

MT

XIV. CUP OF NATIONS

TAEKWON-DO ITFs

21.05.

Ljubljana, SLO

MT

Ljubljana OPEN

TAEKWON-DO ITF

 

Lipanj

 

04.06.

Znojmo, CZE

MT

IX. ZNOJMO OPEN 2016

ITF TAEKWON-DO

11.06.

Oradea, ROM

MT

IX. ROMANIAN OPEN SUMMER CUP

TAEKWON-DO

11.06.

Beograd, SRB

MT

3rd BEOGRAD OPEN

TAEKWON-DO

18.06.

Mali Zvornik, SRB

MT

TAEKWON-DO ITF

TAEKWON-DO ITF

25.06.

Kolozsvar, ROM

EK

EUROPEAN ITF KUP

TAEKWON-DO ITF

 

Srpanj

 

02.07.

Wroclav, POL

EP

WORLD ITF CHAMPS.

TAEKWON-DO

23.07.

Brighton, ENG

SP

WORLD ITF CHAMPS.

TAEKWON-DO ITF

 

Kolovoz

 

 

 

Rujan

 
24.09. ŠEKOVIĆI, BIH 4.ŠEKOVIĆI OPEN 2016 ITF TAEKWON-DO

30.09.-01.10.

Karvina, CZE

MT

Moravia ITF Open

ITF TAEKWON-DO

 

Listopad

 

08.-09.10.

Celje, SLO

MT

AHAC CUP

ITF TAEKWON-DO ITFs

12.-16.10.

Budapest, HUN

WORLD ITF CUP

ITF TAEKWON-DO

 

Studeni

 

05.11.

Kula, SRB

MT

Kula-ITF Open

TAEKWON-DO ITF

26.11.

Loznica, SRB

MT

LOZNICA OPEN

TAEKWON-DO ITF

 

Prosinac

 

17.12.

Slavonski Brod

MT

"11. Croatia ITF Open"

TAEKWON-DO ITF



KRATICE Dobne skupine

HP - Hrvatsko prvenstvo

SP - Svjetsko prvenstvo

EP - Europsko prvenstvo

SK - Svjetski kup

BP - Balkansko prvenstvo

MSR - Međunarodni susret reprezentacija

MT - Međunarodni turnir

OK - Otvoreni kup

PT - Pozivni turnir

D - Djeca: rođeni 04.09.2006. i poslije

Km - Mlađi kadeti: rođeni od 27.08.2003. do 04.09.2006.

Ks - Stariji kadeti: rođeni od 27.08.2000. do 04.09.2003.

J - Juniori: rođeni od 27.08.1997. do 04.09.2000.

(do 04.09.2001.) *

S - Seniori: rođeni 27.08.1997. i prije

* iznimno: mlađi juniori samo za ringovne discipline